Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Price: HK$177.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb251201226144334343 |
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: h***1
Date:
Review: 品質不錯,尺寸符合敘述,有機會會再回購。
顏色: 黑色
Author: y***a
Date:
Review: 頭髮髮色好看但是風吹了幾次之後髮毛就開始沒有光滑度開始糾結,但是應該是一般假髮都是如此 CP值高: 高 易穿戴: 是的 佩戴舒适: 還不錯 髮型時尚度: 好看
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.